Cevaplar: 0

Cevap Vermek İçin Tıklayın

İstatistik

1006 Soru

Sosyal Medya Hesaplarımız

f I t y


Reklam


Haftada Bir Canlı Yayın...


Kanalıma Abone Olur musunuz?

Deadlight #1


Popüler Sorular

 1. Modemim VDSL destekliyor mu bunu nasıl anlayabilirim? (24901)
 2. Excel VBA ile hücreleri istediğim gibi sayı,tarih ve metin biçimlendirmeleri yapmak istiyorum. Makrolar ile nasıl hücre biçimlendirme yapabilirim? (12979)
 3. Sukrozomiyal demir teknolojisi nedir? Diğer demir ilaçlarından farkı nedir? (10891)
 4. Satrançta mat çeşitleri nelerdir, kaç çeşit mat etme çeşidi vardır? (10345)
 5. İstanbul'un 3. Havalimanına verilen "İGA" ne demektir, neyin kısaltmasıdır? İGA'nın açılımı nedir? (8537)
 6. Fidayda türküsündeki fidayda ne demektir? (7120)
 7. Ampute nedir, ne demektir, amputenin anlamı nedir? (7035)
 8. Fil saatte kaç km hızla koşar? (6583)
 9. Stupa nedir? Stupa adlı mimari yapı hangi Türk devletine aittir? (6072)
 10. CEO, CIO ve CTO nedir? Aralarındaki farklar nelerdir? (5516)
 11. İnsan vücudundaki en büyük iç organ nedir? (5210)
 12. Kevek taşı nedir su arıtımında nasıl kullanılır? (5069)
 13. Siyaset ile Politika arasındaki fark nedir? (5029)
 14. Navking navigasyon güncelleme nasıl yapılır? (5004)
 15. Kırmızı, yeşil, sarı beyaz altın nedir ve farkları nelerdir? (4754)
 16. Silikon ve çekomastik arasındaki fark nedir? (4658)
 17. Difüzör veya diğer ismiyle Vigo nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır? (4638)
 18. Kafkas kökenli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi büyük asker ve devlet adamı oldu Kafkasya kökenli badka bir devlet adamı için savaştı bu yani 2. Kafkasya kökenli devlet adamı bir teşkilat kurdu ve finanse etti bu teşkilatin adı ? (4428)
 19. Atatürk'ün çok sevdiği atı ve köpeğinin isimleri nedir? (4311)
 20. Bateri çalmaya yarayan ince, kısa çubuğun adı nedir? (4000)

Reklam

Reklam Alanı
250x250


Son Sorular

 1. Telefonumun ana ekranlarj bir gece gitti aniden. Tekrar ana ekran eklenmiyor tüm uygulamalar dağıldı. Ben telefonu dağınık kullanmayı sevmem nasıl düzeltilir?
 2. Bilgisayarım açılmıyor açılış ekranında kalıyor ?
 3. What is the most effective option for dealing with water damage?
 4. Bebek Banyo Paspası Kaymaz Çocuklar için Ekstra Uzun Küvet Paspası 100 X 40cm - Büyük Vantuzlu Çevre Dostu Küvet Paspası, Makinede Yıkanabilir Duş Paspası (Mavi) nereden alabilirim?
 5. Uzun Yola Çıkmadan Önce Araç Bakımı Nasıl Olmalı? Neler yapılmalı? Araba için hangi bakımlar yapılmalı? Uzun Yol Öncesi Araç Bakımında Nelere Dikkat Edilmeli?
 6. Fujitsu PC var ya esprimo p700 yada p900 olabilir bu PC nin fiyatı nedir özelliklerini bilmiyorum monitör yokda fiyat ?
 7. GigaFiber ne demek?
 8. Hayatı kolaylaştıran pratik ürünler nelerdir? Organizer ve düzenleyici ürünlerden hangileri nereden alınır? Güvenilir satıcılar ve ürünler hangileridir?
 9. Kendi email hesabımdan bana mail geldi. Hesabınızı ele geçirdim aşağıdaki hesaba bitcoin gönderin maili geldi ne yapmam gerekir? Böyle bir olay gerçek olabilir mi?
 10. Sarı Gözlükler, Gerçekten Geceleri Araba Sürmeyi Güvenli Hale Getiriyor mu?
 11. Babalar Günü Hediyesi Nasıl Seçilir? En Çok Tercih Edilen Babalar Günü Hediyeleri Nelerdir? Babalar günü için ne hediye alabilirim? Babalar neyi sevmez? Bir erkeğe hediye olarak ne alınır? Babalar günü ne var?
 12. En kaliteli akü markası hangisi? En iyi akü nasıl anlaşılır? Varta akü kaç yılda biter? 72 amper akü yerine 60 amper akü takılır mı?
 13. Dünyanın En İyi Su Otelleri Hangileridir? Nerelerdedir?
 14. En iyi akıllı saat hangisi 2022? Yorumlarınızı alabilir miyim? En ucuz akıllı saatler kaç lira? Amazfit hangisi iyi? Akıllı saat almak için neden? Akıllı saatlerde en uzun şarj süresine sahip olan saat hangisi?
 15. En iyi tasarruflu klima hangisi? En iyi klima markası nedir? Hangi klima daha az yakar? Isıtma için hangi klima alınmalı?
 16. Php strlen fonksiyonu Türkçe karakterleri 2 kere sayıyor. Sorun ne olabilir? Nasıl çözerim?
 17. Merhabalar , laptop kullanıyorum ve ne zaman bir oyuna girsem otomatik olarak " ı " tuşuna basıyor ve oyunu oynanamaz hale getiriyor. Oyuna girmediğim sürece bir problem yok. (Oyun farketmiyor) Bunu nasıl çözebilirim ?
 18. En iyi su arıtma cihazı hangisi? Su arıtma cihazı alırken nelere dikkat etmek gerekir? Su arıtma cihazı iyi mi? Hangi su arıtma cihazını almalıyım 2022?
 19. A4 Kağıdının Boyutları Neden Tam Sayı Değildir, Neden Küsuratlıdır?
 20. Casus takip yazılımları telefona yüklendiğinde yüklenen telefonun geçmişini de görebiliyor mu merak ediyorum. Ve bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Veya bir telefonun 1 yada 2 yıl önceki geçmişine ulaşabilmek mümkün mü. Mesajlar wp yazışmalarvb?
 21. EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ DEĞİŞTİREMİYORUM GRİLEŞTİ. Sizce neden?
 22. Yağ Sirke Püskürtücü Cam Sprey Şişe Yağdanlık Ve Limon Püskürtme Şişesi nedir? Neden ve Ne için Kullanılır? Neden satın almalıyım?
 23. İlk yazıyı bulanlar?
 24. Maymun çiçeği virüsü nedir belirtileri nelerdir?
 25. Genellikle cs go ve rocket league oynarken ekran gidiyor kasa calisiyor ama arkadan sesde geliyor.Göruntu gidince donanim tak çıkar sesleri oluşuyor bilmiyorum neden bilgisayar kendi kendinede yapmis olabilir ama sorunum bu ve bir turlu duzeltemedim?
 26. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
 27. Lütfen bu soruda bana yardımcı olur musunuz?
 28. Print('Cemal okula {cemalyaptigieylem}'.format(cemalyaptigieylem='gitti')) yazdigimda cevap verirken print('Cemal okula {cemal yaptigi eylem}'.format(cemal yaptigi eylem='gitti'))neden boyleyazdigimda calismiyo ?
 29. Windows Server 2016 ve 2019 versiyonlarında kullanıcı ilk girişte parola sıfırlansın ayarlandığında şifre değiştirme ekranı gelmiyor. Bunun çözümü nedir?
 30. Office 365 hesabında çoklu kimlik doğrulama aktif edildikten sonra Outlook 2013'te hesap şifresini kabul etmiyor. Bunu nasıl çözebiliriz?
 31. Sakura nedir? Sakura ne demektir? Sakura anlama gelmektedir?
 32. Ziraat hayvancılık kredi kullanacağım ön onay geldi dosya genel müdürlüğe gitti proje birimi anne babamın işletmesi ile ilgili varmı yok mu diye evrak istedi neden ? Babamın veya annemin siciline bakarlar mı ( aynı evde ikamet ediyoruz ) ?
 33. Html çalışıyorum sorun yok çalışıyr ama css çalışıyorum çalıştırmıyor sorun nedir acaba?
 34. İnternetinizin Performansını Nasıl Artırırsınız?
 35. Excel grafiğine verileri girdiğimde eksen sınırları otomatik olarak en büyük değerin 10 fazlası olacak şekilde güncellensin istiyorum. Nasıl yapabilirim? Örneğin en büyük veri 60 ise grafik eksen sınırı otomatik 70 olsun istiyorum?
 36. Onlardan ikisi silahla vuruldu iksi de iyileşti fakat birisini bir daha hiç gören olmadı üçüncilerine bir hastalık teşhisi konuldu dördüncü kişi ise bir doktordur doktorun ismi nedir?
 37. Bir cismin zamanla değişen yer değiştirme vektörü r(+)=2r³+3t² (r;metre, t;saniye) fonksiyonu ile verilmektedir. Buna göre t=2s ile t=4s arasındaki ortalama ivme ile t=1s deki anı ivmesi kaçtır?
 38. Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri hangileridir? Türkiye'de İlk 100’e Giren Şirketler Hangileridir?
 39. Şahıs şirketi nedir ve nasıl açılır? Hangi evraklar gereklidir?
 40. G ağırlığındaki X cismi Şekil 1’deki basıncı P dir. Şekil 2’deki gibi X cismi yan çevrilip üzerine ağırlığı bilinmeyen Y cismi konulduğunda basınç 6 P oluyor. Buna göre Y cisminin ağırlığı kaç G dir? (İpucu: Katılarda basınç kuvveti cismin ağırlığın?
 41. Trafikte Karşı Tarafa Verdiğin Hasar Çok Yüksekse Ne Olacak? Kaza durumunda Trafik Sigortası karşı tarafın hasarını kaç TL'ye kadar karşılıyor?
 42. GTA5 indirmek istoyırum fakat pc kadırırmı bilmiyorum ekran özelliklerimi ve ram, dahili hafıza belleği bilgierimi bırakıcam anlayan arkadaşalar yardımcı olursa sevinirim ?
 43. Birkaç haftadır bilgisayarı açtığımdan itibaren yaklaşık 5 dakika boyunca ekrana görüntü gelmiyordu. Bu görüntü gelmeme sorunu son bir haftadır yaklaşık 1 dakikaya çıktı.Ama artık hiç gelmiyo.Ramle ilgili bi sıkıntı yok. Ne olabilir??
 44. Php ile iletişim formuna Google Captcha Eklemesi Nasıl Yapılır?
 45. Şirket kapatmak - tasfiye nedir?
 46. FTL ve LTL nedir? LTL yükleme ne demek?
 47. Kaktüs Bakımının Püf Noktaları Nelerdir?
 48. Detaylı Araç Temizliği Nasıl Yapılır?
 49. Jaluzi Perde Nasıl Temizlenir?
 50. Emlakçıdan ev kiralarken nelere dikkat etmeliyiz? Ev kiralarken sözleşmede dikkat edilecek hususlar nelerdir?

Konu Etiketleri

Lütfen bu, Bu soruda, Soruda bana, Bana yardımcı, Yardımcı olur, Olur musunuz, Musunuz ,
Lütfen bu soruda, Bana yardımcı olur, Musunuz ,
Yukarı Çık